לוגו מוזה מקצועית

תמר אגמון, ליווי וייעוץ למנהלים.

הכלל השלישי לכתיבה ולחיים – חסם צנזורות™

הכלל השלישי לכתיבה ולחיים קיים בזכות יצור קטן ומפחיד שקיים אצל כל האנשים בעולם. כשהוא חוסם אותך מלהצליח, לחלום ולכתוב, צריך להלחם עם כוחות הבטחון הכי גדולים ומסתוריים שיש.

הכלל השלישי לכתיבה ולחיים, וההמצאה פורצת הדרך שפיתחתי ביחד עם חברת הענק. 

הכלל השלישי לכתיבה ולחיים קיים בזכות יצור קטן ומפחיד שקיים אצל כל האנשים בעולם. כשהוא חוסם אותך מלהצליח, לחלום ולכתוב, צריך להלחם עם כוחות הבטחון הכי גדולים ומסתוריים שיש.

לפני שנים רבות, גויסתי לפרויקט סודי וקשוח, שאליו התחייבתי בכל מאודי. בתור מומחית רבת שנים בביקורת, פחדים, מחסומים וצנזורה, איתרו אותי ומינו אותי לראש צוות של הכוחות המיוחדים ב- NASA. תפקידנו היה לפתח דרך שתנטרל את אותם יצורים שיושבים על הכתף, או לופתים את הגרון, או צצים בחלומותיהם של אנשים יצירתיים. מפלצות הצנזורה, קראנו להם אז. לאחר מחקר מעמיק, לוחמה משוכללת והרבה למידה ופיתוח, הצלחנו להגיע למכשיר שמשאיר את כל מפלצות הביקורת והצנזורה מחוץ למרחב שבו מתבצעת כתיבה. מעטים הם מנחי הכתיבה שמורשים לעשות שימוש בחסם הצנזורות™. אני אחת מהם. הנחיתי סדנאות בתוך מבנים משוריינים, אוהל במדבר, בתי חולים, על שפת הים, על שפת אגם, בתוך הרבה בתים ודירות, בכפרים, בקיבוצים ובערים. בסלון ובמטבח, בסקייפ, במייל ובטלפון. בקבוצות ענקיות וליחידים. בכל מוסד ומיקום שבו ישבתי, הופעל חסם צנזורות™. והאנשים כתבו וכתבו, גם העיקשים והחסומים שבהם. יכולנו לשמוע את הצנזורות הקטנות יושבות עם השתיה והפיצוחים, מחוץ למתחם, ממתינות לנו כמעט בשקט. אבל בפנים, היינו מוגנים תמיד.בסדנאות ובמפגשים שלי יש תרגיל שעוזר לשחרר את המחסומים לתמיד. בינתיים, נסי לשים לב איך נראה המפלץ שלך? כמו מי הוא נשמע? ומה הוא רוצה ממך?
זכרי – כל מרחב שאי פעם הנחיתי בו, היה מחווט באופן המקצועי והסודי ביותר, בחסם צנזורות ™. גם הפוסט הזה מוגן בטכנולוגיה המשוכללת הזו. היי רגועה והמשיכי לכתוב.

לחצי כאן לכלל הרביעי של ביטוי וריפוי

אהבת?
שתפי את כל הטוב הזה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.