לוגו מוזה מקצועית

תמר אגמון, ליווי וייעוץ למנהלים.

איך אפשר לעזור?

אשמח להקשיב, לייעץ ולהכווין אותך. מוזמנת לכתוב לי ואחזור אליך בהקדם.
כאן למטה תוכלי למצוא תשובות לשאלות נפוצות ששואלים אותי.

דברי איתי

אולי תמצאי כאן את התשובה

שאלות נפוצות

אני לא כותבת עבור אחרים.

אוביל אותך לכתוב בעצמך את מה שרצית. בליווי שלי, הכתיבה מתרחשת. גם אם תמיד נכשלת או נתקעת שם. אפשר לקרוא כאן עוד על תהליך השראה אישי.

עיקר הקהל שמגיע לסדנאות הוא נשים שרוצות לצאת לדרך חדשה ועצמאית. בחיים האישיים, המקצועיים, היצירתיים. מוזמנת לקרוא כאן על הסדנאות הקרובות ולבחור את זו המתאימה לך ביותר.

בהחלט.

בתור מוזה מקצועית, עזרתי ללקוחות שעברו תהליך אימון עסקי-רוחני להוציא לאוויר העולם פרויקטים, ספרים, פטנטים, סטארטאפ, למצוא משרות חדשות ולקבל פוקוס ותכנית פעולה נכונה עבורם. קראו כאן עוד על מפגשים אישיים איתי.

בנוסף, ניתן להזמין סמינרי מנהלים וסדנאות פיתוח צוות בשיטת  "ביטוי וריפוי". כל סדנה נבנית לפי צרכי הצוות ומותאמת באופן ייחודי לארגון שלך.
צרו קשר כאן

הסדנאות שאני מנחה עוסקות בכתיבה ככלי לריפוי ומשלבות עבודה רגשית עמוקה. יש פחות דגש על התוצר ויותר על התהליך שהכתיבה מובילה. אז אמנם יש כתיבה בסדנה, אך הסדנאות שלי לא עוסקות בספרות או שירה בהכרח.
אשמח לעזור לך למצוא את המנחה המתאימה ביותר עבורך, מהיכרות רבת שנים עם טובי וטובות הקולגות (:
ואפשר גם למצוא כאן כמה סדנאות מקוונות שידרבנו ויעשירו את הכתיבה שלך, מובטח.

אני מבצעת עריכת טקסטים במקרים נדירים כחלק מפרויקטים מסוימים.
אבל אני מכירה את מיטב אנשי המקצוע בתחום ואשמח להפנות אותך לעורכת לשונית, עורכת ספרותית או כל צורך אחר שאינו חלק מסל השירותים שלי.

לכל סדנה יש כפתור לתשלום. ברגע שהתשלום עבר, ההרשמה נעשתה (:

מוזמנת ליצור איתי קשר בכל שאלה ובקשה.

כל מפגש נמשך שעה. העבודה מתמקדת בעיקר בשחרור חסמים יצירתיים, מקצועיים ורגשיים. במהלך המפגשים תלמדי להקשיב לאינטואיציה שלך, למצוא השראה ולקבל החלטות בצורה חדשה שמתאימה לך אישית.
קראי עוד כאן

הסדנאות המקוונות מעבירות את הידע שאני מלמדת בסדנאות. זוהי עבודה עצמית שלך עם עצמך (אם כי אני תמיד שמחה לשמוע מתלמידות שרכשו את הסדנאות, לייעץ ולקבל פידבק). לעומת סדנאות פיזיות בהן יש קבוצה שמוסיפה למתרחש מעבר ללימוד עצמו. מפגשים אישיים מותאמים באופן מדויק לצורך שלך בכל פגישה מחדש ואין מפגש אחד שדומה לאחר.