לוגו מוזה מקצועית

תמר אגמון, ליווי וייעוץ למנהלים.

מה קשור חוזה משפטי לטיפול בכתיבה?

איך תהליך רגשי ויצירתי יכול להוביל להישגים עסקיים וכלכליים? ולמה צריך הסכם סודיות?

הסכם סודיות. יש לקוחות שהעבודה איתם מצריכה חתימה הדדית על חוזה רשמי שכזה, כדי להגן על מה שהם חושפים בתהליך איתי. מוזר לחתום על חוזה משפטי סבוך ומסורבל שכתוב בשפה קרה וטרחנית, בתוך תהליך שכולו לב ורגשות. אבל התהליך הרגשי שלקוחות עוברים אצלי הוא תהליך סופר פרקטי, מחובר לקרקע ולחיים עצמם, שמניב להם בסופו של דבר הרבה כסף, עסקים ושגשוג.
פעם התקשיתי להגדיר את מה שאני עושה, כי המילה "כתיבה" זורקת את רובנו למין משהו חמודי-חלומי כזה, של שירים סיפורים ומכתבים לוועד כיתה, משהו בלתי הכרחי ששייך לאנשים יצירתיים בלבד, בטח לא לאנשי עסקים.
האמת היא, שתהליכי ליווי מבוססי רגש ואינטואיציה, מובילים להישגים עסקיים, כלכליים, אדירים. לפי תפיסת העולם והעסק שלי, כל העולמות והרבדים שלנו כרוכים אלה באלה. כשמשחררים פלונטרים בתחום רגשי מסוים, על הדרך נפתרים להם חסמים פיננסיים, עסקיים, יצירתיים.

אבל אני לא יצירתית

אין כזה דבר אנשים יצירתיים! יש אנשים שפוחדים או חסומים בתחום מסוים וחיים עם סיפור עצמי של "אבל אני לא יצירתית". כולנו יצירתיים, ויש לנו נהר רעיונות מופלא שמבקש שניתן לו לזרום. מים שאינם נמצאים בתזוזה, מתעפשים.אני מלווה אנשים דרך כתיבה והקשבה. מפגשים אישיים לשחרור מחסומים רגשיים, מקצועיים, יצירתיים, אנרגטיים.
כשלומדים לפרום ולשחרר את מה שעוצר אותנו בתחום מסוים, מחסומים נוספים בתחומים אחרים משתחררים להם.
כך למשל, אשה שהגיעה כדי למצוא שמחה ושלווה לאחר משבר בחייה, מצאה גם בית חדש ואת הדרך לממן אותו. לקוחה אחרת שהגיעה לעבוד על פרויקט עבודה יצירתי, מצאה זוגיות.לקוח מקסים אחר הגיע לכתוב שירים ויצא עם סטארטאפ טכנולוגי ואשה מבריקה אחת הגיעה לכתוב את בדידותה ואז הקימה משפחה.
את המפגש הראשון בתהליך הליווי, עושים בנפרד ובמחיר מיוחד, כדי לערוך היכרות הדדית ולראות האם השיטה של "ביטוי וריפוי" יכולה לסייע ולקדם אותך. ורק לאחריו בודקים יחד האם נפצח בתהליך ליווי שלם. כאן אפשר לקרוא את פירוט התהליך.

השליחות חשובה מהאגו

והנה פידבק מרגש שמביך אותי לשתף (: של לקוח/ה שאיני יכולה לחשוף את זהותו/ה ואת תחום העיסוק, כי חתמנו על הסכם סודיות. כשאני מתביישת להשוויץ, אני נזכרת שיש לי שליחות ייחודית להעניק בעולם, והיא חשובה יותר מהאגו שלי, שאומר לי אל תבלטי יותר מדי ואל תעידי על עצמך, תתביישי לך וכל מיני כאלה.
גם את זה אני מלמדת – איך לתת לשליחות שלך לגבור על האגו, כי יש המון אנשים שזקוקים למתנה שלך, וחבל שאת מונעת ממנה לזהור בחוץ.

אז, מוכנה לעשות את הצעד?

אהבת?
שתפי את כל הטוב הזה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.