מה קשור חוזה משפטי לטיפול בכתיבה? - ביטוי וריפוי | תמר אגמון

מה קשור חוזה משפטי לטיפול בכתיבה?

איך תהליך רגשי ויצירתי יכול להוביל להישגים עסקיים וכלכליים? ולמה צריך הסכם סודיות?

הסכם סודיות. יש לקוחות שהעבודה איתם מצריכה חתימה הדדית על חוזה רשמי שכזה, כדי להגן על מה שהם חושפים בתהליך איתי. מוזר לחתום על חוזה משפטי סבוך ומסורבל שכתוב בשפה קרה וטרחנית, בתוך תהליך שכולו לב ורגשות. אבל התהליך הרגשי שלקוחות עוברים אצלי הוא תהליך סופר פרקטי, מחובר לקרקע ולחיים עצמם, שמניב להם בסופו של דבר הרבה כסף, עסקים ושגשוג.
פעם התקשיתי להגדיר את מה שאני עושה, כי המילה "כתיבה" זורקת את רובנו למין משהו חמודי-חלומי כזה, של שירים סיפורים ומכתבים לוועד כיתה, משהו בלתי הכרחי ששייך לאנשים יצירתיים בלבד, בטח לא לאנשי עסקים.
האמת היא, שתהליכי ליווי מבוססי רגש ואינטואיציה, מובילים להישגים עסקיים, כלכליים, אדירים. לפי תפיסת העולם והעסק שלי, כל העולמות והרבדים שלנו כרוכים אלה באלה. כשמשחררים פלונטרים בתחום רגשי מסוים, על הדרך נפתרים להם חסמים פיננסיים, עסקיים, יצירתיים.

אבל אני לא יצירתית

אין כזה דבר אנשים יצירתיים! יש אנשים שפוחדים או חסומים בתחום מסוים וחיים עם סיפור עצמי של "אבל אני לא יצירתית". כולנו יצירתיים, ויש לנו נהר רעיונות מופלא שמבקש שניתן לו לזרום. מים שאינם נמצאים בתזוזה, מתעפשים.אני מלווה אנשים דרך כתיבה והקשבה. מפגשים אישיים לשחרור מחסומים רגשיים, מקצועיים, יצירתיים, אנרגטיים.
כשלומדים לפרום ולשחרר את מה שעוצר אותנו בתחום מסוים, מחסומים נוספים בתחומים אחרים משתחררים להם.
כך למשל, אשה שהגיעה כדי למצוא שמחה ושלווה לאחר משבר בחייה, מצאה גם בית חדש ואת הדרך לממן אותו. לקוחה אחרת שהגיעה לעבוד על פרויקט עבודה יצירתי, מצאה זוגיות.לקוח מקסים אחר הגיע לכתוב שירים ויצא עם סטארטאפ טכנולוגי ואשה מבריקה אחת הגיעה לכתוב את בדידותה ואז הקימה משפחה.
את המפגש הראשון בתהליך הליווי, עושים בנפרד ובמחיר מיוחד, כדי לערוך היכרות הדדית ולראות האם השיטה של "ביטוי וריפוי" יכולה לסייע ולקדם אותך. ורק לאחריו בודקים יחד האם נפצח בתהליך ליווי שלם. כאן אפשר לקרוא את פירוט התהליך.

השליחות חשובה מהאגו

והנה פידבק מרגש שמביך אותי לשתף (: של לקוח/ה שאיני יכולה לחשוף את זהותו/ה ואת תחום העיסוק, כי חתמנו על הסכם סודיות. כשאני מתביישת להשוויץ, אני נזכרת שיש לי שליחות ייחודית להעניק בעולם, והיא חשובה יותר מהאגו שלי, שאומר לי אל תבלטי יותר מדי ואל תעידי על עצמך, תתביישי לך וכל מיני כאלה.
גם את זה אני מלמדת – איך לתת לשליחות שלך לגבור על האגו, כי יש המון אנשים שזקוקים למתנה שלך, וחבל שאת מונעת ממנה לזהור בחוץ.

אז, מוכנה לעשות את הצעד?

אהבת?
שתפי את כל הטוב הזה

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

תמר אגמון

תמר אגמון

הצטרפו לרשימת התפוצה
ותדעו הכל

מבטיחה לא להטריד. מילה שלי.

מה פספסת?

10 דברים שלא ידעתן עלי

המוזרויות שהופכות אותי למי שאני ולא לאף אחת אחרת.

המשיכי לקרוא

הכניסו חמלה

איך להעמיק את המבט שלך בחיים ובכתיבה?

המשיכי לקרוא

תרומה ולמידה – דו"ח הכנסות והוצאות האמיתי של כל עסק.

בכל התנהלות עסקית וכלכלית חשוב להיות מודעים למצב החשבון, יעני – כמה כסף נכנס וכמה יוצא.
עבורי, מה שעוטף את ההכנסות-הוצאות הכלכליות, הם שני אלמנטים בלתי נפרדים מהעסק ומהחיים: תרומה החוצה ולמידה פנימה. אלה הן ההכנסות וההוצאות המשמעותיות שלי, מעבר למספרים.

המשיכי לקרוא

מה תרצי?

פוסטים נוספים שבטוח יעניינו אותך:

אנרגיה יצירתית

מורתי התמנונית – שיעור בהקשבה למוזה

הדבר העיקרי שהמסע הזה מלמד אותו, ואותנו הצופים, היא אותה תכונה עדינה ובלתי מוגדרת, שהיא בעיני האיכות החשובה ביותר הנדרשת לכל סוג של מערכת יחסים

המשיכי לקרוא
פנזטיות מתגשמות

המדען שכתב שירה, המשורר שפתח סטראטאפ ואיך נהייתי מוזה מקצועית

מבחינתי העבודה היא זהה – הוא זה שיוצר ועושה, אני "רק" עוזרת לו לשחרר את הרעיון מהחלום אל המציאות. התחלנו לעבוד על הפטנט, אותו חלם עשר שנים.

המשיכי לקרוא
Canva - Headlight of a Classic Red Car

הסיפור על האוטו שהעברתי הלאה

סיפור על איך זימנתי לחיי רכב במתנה ואיך נתתי אותו הלאה. ואיך באמת אנחנו בוחרים וקונים חפצים?

המשיכי לקרוא

הירשמי לקהילה של "ביטוי וריפוי" וקבלי חינם את ארבעת שלבי השיטה ליישום מיידי

גלילה למעלה

תודה על ההרשמה!

מכתב היכרות ועוד משהו קטן ממני
ממתינים לך במייל.
תמר אגמון